Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

22 818 90 77
logo naprawa agd

Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

Dobry serwis AGD w Warszawie – czym się kierować przy wyborze

utworzone przez | kwi 8, 2022 | Naprawa pralek, Porady napraw AGD

 

Przez ostatnie dekady doświadczaliśmy niemal ciągłych udoskonaleń w oferowanych sprzętach AGD, co w połączeniu z ich niskimi cenami ułatwiało decyzję o wymianie na nową lodówki, pralki czy piekarnika, ilekroć uległy one awarii. Coraz trudniej znaleźć dobrego mechanika który oferuje usługę serwis AGD i byłby w stanie zaoferować trwałe rozwiązanie problemu, a nowe modele prezentują się coraz bardziej atrakcyjnie – oferując również niższe zużycie energii. Wiele wskazuje na to, że czeka nas zmiana i po latach sprzęty kuchenne i pozostałe AGD przestaną tanieć, a rosnąca świadomość ekologiczna skłoni konsumentów do poszukiwania sposobów na ich naprawę, zamiast generowania kolejnych elektrośmieci. Naszym zdaniem to naprawdę sensowne rozwiązanie!

Naprawa AGD – to naprawdę ma sens!

Niezależnie od tego, co sądzisz na temat globalnego ocieplenia, z jednym się z nami musisz zgodzić – jako ludzkość generujemy ogromne ilości odpadów, które są kłopotliwe w utylizacji. Część śmieci ląduje w miejscach zupełnie do tego nieprzeznaczonych, jak w lasach czy w morzach, na lata zanieczyszczając ich obszar. Z drugiej strony ciągła produkcja coraz nowocześniejszych sprzętów generuje ogromne zapotrzebowanie na surowce, z których tylko niewielką część udaje się z powodzeniem odzyskiwać. Kopalnie stają się coraz głębsze, zapotrzebowanie na ropę naftową stale rośnie, a transport nowych sprzętów z odległych o setki fabryk powoduje ogromną emisję dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych. Jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu wymiana urządzeń AGD na nowocześniejsze mogła mieć jakiś sens – bo np. te wyprodukowane w czasach tzw. realnego socjalizmu nie były tak wydajne czy wygodne (choć bardzo trwałe), a ich zużycie energii znajdywało odbicie na rachunkach za prąd (co również trudno uznać za ekologiczne). Jednak już od dobrych dwóch dekad sprzęty trafiające na sklepowe półki zużywają znacznie mniej prądu i oferują wydajną oraz wygodną pracę. Dlatego naprawa AGD staje się coraz bardziej sensowną alternatywą, pozwalającą nie tylko na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także zmniejszenie ilości emitowanych odpadów, zredukowanie zużycia cennych surowców i mniejszą emisję gazów cieplarnianych.

Naprawa pralek – przywróć jej sprawność i zaoszczędź pieniądze!

Oczywiście motywacją do naprawy zepsutych sprzętów AGD są nie tylko względy ekologiczne. Nowa pralka to wydatek najczęściej grubo przekraczający tysiąc złotych, a w dobie rosnącej inflacji i skokowo rosnących rat kredytu (w tym hipotecznego) można by wykorzystać te środki w znacznie lepszy sposób. Dlatego coraz więcej osób, którym pralka odmówiła posłuszeństwa, decyduje się na oddanie jej do serwisu AGD. Faktem jest, że niektóre moduły, zwłaszcza w tańszych modelach, są zintegrowane i w razie awarii ich naprawa jest niemożliwa. Jednak awariom ulegają nie tylko programatory, ale również inne, mniej skomplikowane elementy pralki, które jak najbardziej mogą być naprawione. Bardzo często za zaledwie ułamek ceny nowej pralki można przywrócić do działania dotychczasową i o kilka lat odłożyć zakup.

Naprawa lodówek również jest możliwa!

Zepsuta lodówka to już poważniejszy problem – najczęściej trzeba działać szybko, w przeciwnym razie zgromadzona żywność się zmarnuje i trzeba będzie ją wyrzucić. Szczególnie problematyczna byłaby wymiana lodówki pod zabudowę. Jeśli masz już wszystkie meble wpasowane i cała kuchnia utrzymana jest w spójnym stylu, to myśl o wymianie lodówki i związanymi z nią dodatkowymi pracami może naprawiać niepokojem. Na szczęście to w ogóle nie jest konieczne! Twoja lodówka w zdecydowanej większości przypadków z powodzeniem może być naprawiona, a Ty otrzymasz pisemną gwarancję i dodatkowych kilka lat spokoju.

Naprawa odkurzaczy? Czemu nie!

Nawet mniejsze urządzenia AGD można z powodzeniem naprawiać. Niektóre odkurzacze potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych i szkoda byłoby wymieniać je na nowe z powodu awarii. W zdecydowanej większości przypadków za usterki odkurzacza odpowiedzialne są niewielkie elementy kosztujące niewiele, po których wymianie można z powodzeniem kontynuować użytkowanie odkurzacza. Jednak możliwa jest nawet naprawa odkurzaczy kosztujących niewiele i przywrócenie im fabrycznej wydajności.

Naprawa piekarników, mikrofalówek i innego AGD

Niezależnie od tego, co i dlaczego się zepsuło – przynieś to do nas lub zadzwoń po nasz zespół, a pokażemy Ci, że naprawa AGD nie tylko jest możliwa, ale również będzie Cię kosztowała o wiele mniej niż wymiana urządzenia na nowe. Zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas potrzebny na szukanie następcy zepsutego sprzętu. Ponad 30 lat doświadczenia mówi samo za siebie – dla Ciebie naprawimy wszystko!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu
Bogdan Klimowicz i Bogusław Tatuń