Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

22 818 90 77
logo naprawa agd

Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

Naprawa odkurzaczy

Serwis odkurzaczy

Bardzo trudno byłoby sobie wyobrazić utrzymanie czystości w domu bez sprawnego odkurzacza. Urządzenie to pozwala na sprawne usunięcie z podłóg kurzu czy rozsypanych resztek jedzenia, a bardziej zaawansowane konstrukcje nawet pranie dywanów i tapicerek. Wiele ze spotykanych w domach urządzeń to naprawdę skomplikowane modele, wyposażone w dodatkowe funkcje, podnoszące efektywność odkurzania i ułatwiające pracę. Z czasem jednak nawet najlepszy odkurzacz może się uszkodzić, ale to wcale nie oznacza, że musisz wymienić go na nowy – z nami możliwa jest skuteczna naprawa odkurzaczy!

Serwis odkurzaczy – o wiele więcej niż tylko naprawa!

Jeśli zauważasz, że Twój odkurzacz dziwnie się zachowuje, np. pracuje głośniej, nie ma siły, samodzielnie się wyłącza albo w inny sposób jego praca odbiega od normy, to nie czekaj, aż całkowicie przestanie pracować. Odwiedzenie serwisu, zanim jeszcze dojdzie do usterki, pozwala na uniknięcie kłopotliwych i kosztownych usterek. Często wystarczające okazuje się samo gruntowne czyszczenie czy usunięcie zalegających zanieczyszczeń. 

Jeśli jednak już doszło do uszkodzenia odkurzacza i przestał on pracować lub nie da się już go wykorzystywać do odkurzania, to nadal oddanie go do serwisu jest zdecydowanie lepszą opcją niż poszukiwanie nowego modelu. Fachowa naprawa odkurzaczy wynosi najczęściej zaledwie ułamek ceny nowego urządzenia, a poprawnie wykonana usługa pozwala przywrócić go do pełni sprawności. Jest to również działanie proekologiczne, pozwalające zredukować nasz ślad węglowy i ilość produkowanych elektrośmieci. 

Naprawa odkurzaczy Warszawa – warto nam zaufać!

Jako serwis sprzętu AGD, zajmujący się tym od ponad 37 lat, jesteśmy w stanie podjąć się serwisowania i naprawy właściwie każdego urządzenia – włączając w to nawet najbardziej zaawansowane odkurzacze. Zdobyte doświadczenie, narzędzia i bogaty zestaw części zamiennych pozwalają nam na naprawę praktycznie każdego odkurzacza „od ręki” w konkurencyjnych cenach. W większości przypadków jesteśmy w stanie przeprowadzić całą naprawę u klienta w domu, dzięki czemu już po chwili w jego ręce trafia w pełni funkcjonalne urządzenie, objęte naszą gwarancją serwisową. Jeśli więc Twój odkurzacz niedomaga, to bez wahania sięgnij po naszą pomoc!