Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

22 818 90 77
logo naprawa agd

Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

Naprawa piekarników

Serwis piekarników

Uszkodzony piekarnik może zepsuć nawet najciekawsze kulinarne plany. Upieczenie szarlotki, niedzielnego kurczaka, stroganoff’a czy innej smakowitej potrawy bez działającego piekarnika jest przecież niemożliwe. Warto wiedzieć, że wymiana na nowy nie jest jedynym, ani nawet najlepszym rozwiązaniem – o wiele sensowniejsza jest naprawa. Zobacz, na jaką usługę możesz u nas liczyć i dlaczego to właśnie na nasz serwis piekarników warto postawić. 

Naprawa piekarników elektrycznych – kiedy się opłaci?

Większości osób uszkodzony piekarnik kojarzy się automatycznie z poszukiwaniem nowego urządzenia, dostawą do domu i ponowną instalacją, ale przede wszystkim – z dużym wydatkiem. W najtrudniejszej sytuacji znajdują się właściciele piekarników pod zabudowę, którzy mają ograniczony wybór i w muszą przygotować się na jeszcze większy wydatek. 

Opcją zdecydowanie tańszą i bardziej sprzyjającą środowisku naturalnemu jest naprawa piekarników. W większości przypadków okazuje się, że za usterką urządzenia wcale nie kryją się poważne uszkodzenia, lecz łatwy w naprawie drobiazg, z którym doświadczony technik poradzi sobie błyskawicznie. Nawet jeśli konieczna będzie wymiana jakiegoś większego podzespołu, to wyniesie ona zdecydowanie mniej niż kupno nowego piekarnika. W dodatku nie musisz się przejmować dopasowaniem urządzenia do mebli kuchennych, wywozem dotychczasowego i zainstalowaniem nowego w kuchni. 

Naprawa piekarników Warszawa – dlaczego warto postawić na nas?

Jako serwis zajmujący się naprawą sprzętów AGD od ponad 37 lat, zgromadziliśmy wystarczającą wiedzę, doświadczenie i sprzęty, by poradzić sobie z praktycznie każdym rodzajem piekarnika, lodówki czy innego urządzenia kuchennego (i nie tylko). W razie konieczności Twój piekarnik możemy zawieźć do naszego warsztatu, ale zdecydowaną większość napraw realizujemy na miejscu, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia Twój piekarnik może być całkowicie sprawny. Na wykonane usługi dajemy gwarancję, a zapas zgromadzonych części zamiennych pozwala na wykonanie naprawy „od ręki”.