Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

22 818 90 77
logo naprawa agd

Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

Naprawa pralek

Serwis i naprawa pralek automatycznych

Pralka to sprzęt absolutnie niezbędny w każdym domu i mieszkaniu.
Niestety po latach intensywnej eksploatacji niemal każda pralka wymaga naprawy, gdyż zużywają się jej podzespoły. Zdarza się również, że pralka niespodziewanie pralka ulega awarii.
Stajemy wówczas przed dylematem, czy może zakupić nową pralkę, czy skorzystać z usługi naprawa pralki.
Nasz serwis AGD specjalizuje się w kompleksowych naprawach pralek automatycznych wszystkich marek, m.in. Samsung, Bosch, Whirlpool, Amica, Electrolux, Beko, Siemens i wiele innych, bez względu na wiek czy rodzaj urządzenia.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i tysiącom przeprowadzonych napraw pralek wszystkich typów wiemy, że większość usterek pralki można zdiagnozować i naprawić w bardzo krótkim czasie.
Posiadamy własny warsztat i bogate zaplecze techniczno-pomiarowe, niezbędne do naprawy nawet tych bardzo skomplikowanych usterek.
Nasi serwisanci posiadają fachową wiedzę i są w stanie poradzić sobie nawet ze skomplikowanymi naprawami pralek.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniu naszych Klientów, zlecenia realizujemy w miejscu pracy urządzenia. Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie naprawy pralek.

Podejmujemy się napraw pralek i takich usterek jak:

  • awaria programatora w pralce,
  • uszkodzenie paska klinowego bębna,
    awaria pompy odprowadzającej wodę w pralce
  • uszkodzenie filtra wody
  • zużycie łożysk, amortyzatorów pralki
  • pęknięcie węża łączącego bęben i pompę,
  • uszkodzony elektrozawór w pralce

Naprawimy / wymieniamy w pralkach: bębny, silniki, wyświetlacze, pierścienie, szczotki, grzałki, simering w pralkach, oraz usuniemy wiele innych mniej lub bardziej skomplikowanych awarii sprzętu AGD.

Jeśli Państwa zepsuta pralka nie pierze, nie uruchamia się, głośno pracuje, cieknie z niej woda, nie pobiera wody, nie nagrzewa wody, nie wypompowuje wody, zatrzymuje się przed zakończeniem prania, czy też pralka nie wiruje lub bęben się nie kręci – zachęcamy do kontaktu w celu naprawy pralki.
Działamy szybko i profesjonalnie, zapewniamy kompleksową pomoc już od momentu zgłoszenia usterki pralek. Jesteśmy w stanie dotrzeć do miejsca awarii pralki w ciągu 24 godzin i przywrócić urządzenie do pełnej sprawności. Na swoje usługi dajemy 12 miesięcy gwarancji.
Naprawiamy pralki na terenie wszystkich dzielnic Warszawy.

Naprawa pralek Warszawa