Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

22 818 90 77
logo naprawa agd

Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

Profesjonalna naprawa pralek w Warszawie

utworzone przez | cze 14, 2022 | Naprawa pralek, Porady napraw AGD

Nie tylko poszukiwanie oszczędności czy brak zasobów finansowych, ale coraz częściej rosnąca świadomość ekologiczna sprawiają, że z roku na rok coraz więcej osób decyduje się naprawiać posiadane urządzenia i sprzęty AGD, dając im w ten sposób drugie życie i o kolejne lata czy dekady odwlekając ich wymianę na nowe. Okazuje się, że skutecznie zregenerować można niemalże wszystko – od niewielkich akcesoriów kuchennych, aż po największe sprzęty kuchenne, a naprawa pralki, lodówki czy piekarnika dodatkowo pozwala oszczędzić czas i uniknąć modyfikowania mebli pod zabudowę. Zobacz, dlaczego warto wybrać serwisowanie i usuwanie usterek w pralkach zamiast wymiany i dlaczego to właśnie nam warto zaufać. 

Serwis pralek – pierwszy krok ku ich długiej eksploatacji

Być może sama idea serwisowania sprzętów gospodarstwa domowego wydaje Ci się nieco dziwna, ale w gruncie rzeczy wiele z posiadanych urządzeń od czasu do czasu poddajemy przeglądowi. Począwszy od samochodu, przez elektronarzędzia, aż po elementy systemu ogrzewania i wentylacji w domu – wszystkie powinny być od czasu do czasu sprawdzone pod kątem prawidłowego funkcjonowania. Serwis pralki nie będzie oczywiście oznaczał, że raz w roku musi przyjść do Ciebie technik i sprawdzić, czy wszystko z nią w porządku, ale przynajmniej warto reagować na wszelkie zauważone i dostrzeżone nieprawidłowości w jej funkcjonowaniu. Bęben pralki wydaje nieco zmienione dźwięki? Nie pracuje z dotychczasową wydajnością? Jeszcze w inny sposób zmieniła się praca pralki? Nie czekaj, aż trzeba będzie decydować pomiędzy wymianą a poważną naprawą pralki – czasem reagując znacznie szybciej, oszczędzisz sobie znacznych wydatków, a środowisku naturalnemu – kolejnych elektroodpadów. 

Naprawa pralek Warszawa – dlaczego to konieczność?

Nie ukrywajmy – w ostatnich dekadach zdecydowanie poprawił się standard życia większości z nas. Zakup nowego sprzętu AGD do domu nie jest już tak wielkim wyzwaniem, jak jeszcze kilkanaście lat temu – szczególnie jeśli mówimy o zakupie na raty. Nie dziwi więc, że przez lata sukcesywnie spadała liczba punktów zajmujących się serwisowaniem i naprawami, pralek, chociaż możliwość oszczędzenia środków zawsze wygląda kusząco, to przyzwyczailiśmy się do szybkiego i wygodnego rozwiązywania problemów ze sprzętem AGD – po prostu wymieniając go na nowy. 

Dzisiaj, mając na uwadze zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie naszego środowiska czy niewolniczą pracę, która nierzadko jest wykonywana, aby pozyskiwać niezbędne do produkcji nowych urządzeń surowce, można z całą powagą powiedzieć, że naprawa urządzeń AGD nie jest już opcją dla oszczędnych, ale koniecznością. Koniecznością nie tyle z powodów ekonomicznych, ile z uwagi na stan naszej planety i odpowiedzialność za los przyszłych pokoleń. Wydłużając życie każdego z posiadanych elektro-urządzeń, choćby o kilka lat, znacząco redukujemy zapotrzebowanie na surowce wykorzystywane do ich produkcji oraz ograniczamy ilość odpadów, które przez lata zanieczyszczają naszą planetę. 

Zleć nam naprawę pralki i przekonaj się, że Twoje urządzenie wróci do formy

Naprawa zamrażarek, lodówek, pralek i innych sprzętów ADG to nasza podstawowa działalność od grubo ponad 30 lat. Dysponujemy częściami zamiennymi i narzędziami do naprawy zdecydowanej większości modeli obecnych na naszym rynku – m.in. takich marek jak Samsung, Bosch, Electrolux, Gorenje, Whirpool, Beko, Amica, Candy, Indesit, LG, i innych. Dzięki nabytemu doświadczeniu, stałemu dążeniu do poprawy jakości naszych usług i profesjonalnym narzędziom, możemy zagwarantować, że wykonywana przez nas naprawa lodówek pozwoli na swobodne wykorzystywanie ich przez kolejne lata – pozwalając Państwu na oszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale także uniknięcie przebudowy kuchni i niszczenia wykonanych mebli pod zabudowę. W zdecydowanej większości przypadków jeszcze tego samego dnia Twoja pralka będzie sprawna i gotowa do działania. Gdzie szukać naszego serwisu pralek? 

  1. Konopacka 21
    03-428 Warszawa
    Praga Północ 

lub pod numerem telefonu 22 818 90 77.