Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

22 818 90 77
logo naprawa agd

Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

Naprawa lodówek

Serwis lodówek

Coraz więcej klientów przekonuje się, że zamiast kupować kolejną lodówkę, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest naprawa posiadanego urządzenia. Przyczyn awarii lodówki może być całkiem sporo, jednak większość z nich bez problemu można usunąć, oszczędzając w ten sposób pieniądze i środowisko naturalne. Jako wyspecjalizowany serwis lodówek i sprzętu AGD, od ponad 37 lat oferujemy najwyższej jakości usługi, dzięki którym przywróciliśmy do sprawności tysiące urządzeń. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele można jeszcze zrobić dla Twojej lodówki.

Naprawa lodówek – to naprawdę się opłaca

Sprzęty AGD z roku na rok są coraz wydajniejsze i ładniejsze, ale i coraz droższe. Dlatego, jeśli Twoja lodówka uległa awarii po okresie gwarancyjnym, warto zastanowić się nad jej naprawą. Nierzadko okazuje się, że uszkodzeniu uległ jakiś drobiazg, a po jego wymianie urządzenie może sprawnie i wydajnie działać jeszcze przez kilka lat. Nawet w przypadku większej wymiany, jak np. kompresora, ceny serwisu będą zdecydowanie niższe niż kupno nowej lodówki. Opłaca się to szczególnie jeśli kupiłeś urządzenie z wyższej półki, z którego do tej pory byłeś bardzo zadowolony. Nowa lodówka niższej klasy może już nie być tak przyjemna w użytkowaniu, a porównywalny z posiadanym model oznacza spory wydatek. Co więc zrobić? Naprawić! Naprawa lodówek Warszawa to również działanie sprzyjające dbaniu o środowisko naturalne, dzięki któremu raz wyprodukowane urządzenie może o wiele dłużej służyć swojemu właścicielowi.

Fachowa naprawa lodówek Warszawa – z nami się uda!

Wybierając nasz serwis lodówek, zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie trafi w ręce specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i w ciągu ostatnich lat zebrali mnóstwo doświadczenia. O ile to możliwe, naprawimy Twoją lodówkę u Ciebie w domu, bez potrzeby jej kłopotliwego przewożenia, ale w razie potrzeby dysponujemy odpowiednim pojazdem do jej transportu. Bogaty zestaw części zamiennych pozwala nam na naprawę „od ręki” praktycznie każdego rodzaju urządzeń.