Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

22 818 90 77
logo naprawa agd

Adres

ul. Konopacka 21
03-428 Warszawa

Godziny otwarcia

Pon – Pt: 9:00 – 17:00

Zadzwoń

Naprawa lodówek

Serwis i naprawa lodówek

Coraz więcej klientów przekonuje się, że zamiast kupować kolejną lodówkę, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest naprawa lodówki, czyli posiadanego urządzenia. Przyczyn awarii lodówki może być całkiem sporo, jednak większość z nich bez problemu można usunąć, oszczędzając w ten sposób pieniądze i środowisko naturalne. Jako wyspecjalizowany naprawa lodówek i serwis sprzętu AGD, od ponad 37 lat oferujemy najwyższej jakości usługi, dzięki którym przywróciliśmy do sprawności tysiące urządzeń. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, jak wiele można jeszcze zrobić dla Twojej lodówki.

Naprawa lodówek – to naprawdę się opłaca

Sprzęty AGD z roku na rok są coraz wydajniejsze i ładniejsze, ale i coraz droższe. Dlatego, jeśli Twoja lodówka uległa awarii po okresie gwarancyjnym, warto zastanowić się nad jej naprawą. Nierzadko okazuje się, że uszkodzeniu uległ jakiś drobiazg, a po naprawie lodówki i jego wymianie urządzenie może sprawnie i wydajnie działać jeszcze przez kilka lat. Nawet w przypadku większej wymiany i naprawy lodówki, jak np. kompresora, ceny serwisu będą zdecydowanie niższe niż kupno nowej lodówki. Opłaca się to szczególnie jeśli kupiłeś urządzenie z wyższej półki, z którego do tej pory byłeś bardzo zadowolony. Nowa lodówka niższej klasy może już nie być tak przyjemna w użytkowaniu, a porównywalny z posiadanym model oznacza spory wydatek. Co więc zrobić? Naprawić! Naprawa lodówek Warszawa to również działanie sprzyjające dbaniu o środowisko naturalne, dzięki któremu raz wyprodukowane urządzenie może o wiele dłużej służyć swojemu właścicielowi.

Fachowa serwis lodówek Warszawa – z nami się uda!

Wybierając nasz serwis lodówek, zyskujesz pewność, że Twoje urządzenie trafi w ręce specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy dysponują odpowiednim sprzętem i w ciągu ostatnich lat zebrali mnóstwo doświadczenia. O ile to możliwe, naprawimy Twoją lodówkę u Ciebie w domu, bez potrzeby jej kłopotliwego przewożenia, ale w razie potrzeby dysponujemy odpowiednim pojazdem do jej transportu. Bogaty zestaw części zamiennych pozwala nam na naprawę „od ręki” praktycznie każdego rodzaju urządzeń.

 

Naprawa lodowek Warszawa